Oferta

KONSULTACJA DIETETYCZNA

Pierwsze spotkanie potrwa ok. 60 minut.

Zostanie przeprowadzony dokładny wywiad żywieniowy celem poznania Twoich nawyków żywieniowych (bardzo pomocne będą w tym zapiski z Twojego dzienniczka żywieniowego), organizacji dnia i motywacji oraz zdrowotny.

OPRACOWANIE PLANU ŻYWIENIOWEGO WRAZ ZE WSKAZÓWKAMI TRENINGOWYMI

Na podstawie zebranych informacji z wywiadu żywieniowego i zdrowotnego oraz analizy wyników badań zostanie określony CEL diety dotyczący

WIZYTA KONTROLNA

To czas na analizę dotychczasowych osiągnięć i ciągłe pogłębianie motywacji. Jeżeli zastosujesz się do większości wskazówek i zaleceń dietetyka, sukces z każdą wizytą będzie bardziej widoczny. Dodatkowo na każdej wizycie kontrolnej będzie wykonywane badanie BIA, co pozwoli

ANALIZA SKŁADU CIAŁA

Do badania składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (BIA) posłuży profesjonalny analizator firmy Biospace InBody 170 opatrzony certyfikatami medycznymi. Analizator firmy Biospace podczas analizy składu ciała nie uwzględnia danych empirycznych takich jak wiek, płeć.

BADANIE UMOŻLIWIA

Analiza składu ciała: masa ciała, masa tkanki tłuszczowej, całkowita zawartość wody w organizmie, beztłuszczowa masa ciała. Diagnoza otyłości: procent tkanki tłuszczowej i wskaźnik masy ciała (BMI), poziom tłuszczu trzewnego (otaczającego narządy wewnętrzne), jest w stanie wykryć.